KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16009311
nr 1600 9311
Gunnar Haller (1954), "Alvarez". Signerad, daterad A tergo 1994. Bildmått: 15x21 cm, yttermått inklusive ram: 30x35 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:50:05
24/2 01:32:53
300 kr
26/2 10:11:47